Sally Hansen to marka z długą historią. W późnych latach 50tych powstała pierwsza odżywka Hard As Nails nazywana również „kliniką paznokci w buteleczce”, która zdobyła serca kobiet. Receptura kosmetyku okazała się strzałem w dziesiątkę, powstał kultowy produkt, dzięki, któremu kobiety mogły cieszyć się wspaniałymi i zadbanymi paznokciami.

W tamtych czasach produkt profesjonalny oferowany w atrakcyjnej cenie cieszyły się ogromną popularnością. Nieustannie ulepszana formuła i dostosowywanie produktów pod potrzeby konsumentów zapewniło marce sukces. Obecnie Sally Hansen posiada bogatą ofertę lakierów do paznokci, które zachwycają nie tylko dobrym składem, ale również niesamowitymi kolorami. Wśród szerokiej gamy kolorów każda Pani znajdzie coś dla siebie, od jasnych i delikatnych po mocne barwy.

Sally Hansen podąża za modą i oferuje produkty na czasie, wie czego kobiety potrzebują i jak najlepiej zadbać o paznokcie, jest to marka jedyna w swoim rodzaju. Sally Hansen wie, że paznokcie to nie wszystko, kobieta musi być szczęśliwa i zadowolona aby być piękną i do tego właśnie dążą.

Szeroki wybór lakierów Sally Hansen znaleźć można na stronie nocanka.pl, czeka tam również na Państwa wiele niespodzianek, promocji i innych znanych marek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *