Sally Hansen to marka słynąca głównie z lakierów do paznokci, nie ma się co dziwić ich lakiery są znakomitej jakości, mają także genialne kolory. Jednak wśród produktów Sally Hansen można znaleźć nie tylko lakiery. Jednym z ciekawszych produktów ją ich rajstopy w sprayu bądź też w balsamie, doceniły je kobiety na całym świecie, jeśli jeszcze ich nie znacie koniecznie musicie poznać bliżej ten produkt.

Rajstopy dostępne są w różnych odcieniach, dzięki temu możemy dopasować je idealnie do naszej karnacji. Do wyboru mamy rajstopy w balsamie bądź też rajstopy w sprayu, obydwa produkty mają bardzo podobne właściwości.

rajstopy-sally-hansen

Obydwa produkty rozprowadzamy dokładnie na nogach, odczekujemy minutę i gotowe! Ukryjemy wszelkie niedoskonałości i żylaki, Skóra będzie wyglądać nieskazitelnie, a my nie musimy nosić niezbyt wygodnych rajstop, idealne rozwiązanie!

Rajstopy od Sally Hansen nie brudzą ubrań, a żeby je zmyć wystarczy woda z mydłem, trzeba przyznać, że jest to genialne rozwiązanie! A wy co myślicie o tym produkcie? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *