Nowość od Sally Hansen, dzięki której uzyskasz efekt hybrydowego manicure w kilka minut. Paznokcie wyglądają jak pokryte warstwą żelu utwardzonego światłem, a manicure ma znacznie większą trwałość. Pięknie odbija światło i utrzymuje się na paznokciach nawet do czternastu dni.

Manicure hybrydowy zyskał ostatnimi czasy ogromną popularność. Nic dziwnego. Dzięki niemu paznokcie wyglądają bardziej naturalnie niż „zwykłe” żele czy tipsy, a przy tym manicure jest o wiele bardziej trwały niż przy użyciu zwykłego lakieru do paznokci. „Hybrydy” wyglądają bardzo efektownie i estetycznie. Dzięki warstwie żelu pięknie lśnią, intensywnie odbijając światło, a kolor jest doskonale utrwalony. Paznokcie o wiele rzadziej się łamią, ponieważ są skutecznie utwardzone. Szybciej możemy zatem cieszyć się wymarzoną długością płytek.

Wykonanie manicure hybrydowego jest jednak o wiele bardziej czasochłonne niż wykonanie klasycznego manicure z użyciem samego lakieru do paznokci. Wymaga też większej precyzji oraz oczywiście posiadania specjalnych kosmetyków i lampy UV. Z tego powodu wiele kobiet decyduje się na wykonywanie „hybryd” w salonach kosmetycznych, choć niektóre z nas próbują własnych sił w domowym zaciszu. Trzeba też pamiętać, że usuwanie manicure hybrydowego wymaga zastosowania specjalnego removera oraz powinno odbywać się przy wykorzystaniu odpowiedniej techniki (zmywacz musi dłuższy czas pozostać na paznokciach). Bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności pozbycie się lakieru utwardzonego pod lampą może zająć nam bardzo wiele czasu i może spowodować uszkodzenia płytki.

Jeżeli nie masz wystarczająco dużo czasu na wizyty w salonie bądź samodzielną naukę wykonywania manicure hybrydowego, Sally Hansen ma dla Ciebie alternatywne rozwiązanie. Linia lakierów Miracle Gel to specjalnie opracowany lakier kolorowy o unikalnej konsystencji oraz top coat imitujący żelową powłokę, taką jak na paznokciach hybrydowych. Dzięki nałożeniu trzech szybkoschnących warstw otrzymujesz modny efekt paznokci żelowych.

Lakieru Sally Hansen Miracle Gel nie musisz pozbywać się removerem. Nie zajmuje to wiele czasu. Zmywasz go jak zwykły lakier do paznokci.

Jak wykonać manicure z użyciem lakierów Sally Hansen Miracle Gel? To proste!

  1.  Upewnij się, że Twoje paznokcie są czyste i suche. Zmatuj je i oczyść, używając lakieru do paznokci.
  2.  Nałóż dwie warstwy koloru Miracle Gel™. Pozostaw do wyschnięcia na 5 minut.
  3.  Nałóż wierzchnią warstwę Miracle Gel™ i poczekaj, aż wyschnie.

Gotowe! Teraz możesz cieszyć się żywym kolorem i paznokciami intensywnie odbijającymi światło. Manicure będzie bardziej odporny na zniszczenia, a paznokcie zauważalnie twardsze aż do dwóch tygodni.

lakiery miracle gel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *