Znacie lakier Complete Salon Manicure? Jeśli nie koniecznie musicie go poznać! Ta seria to nie tylko genialne kolory ale także wiele korzyści dla naszych paznokci. W tej małej buteleczce zamknięte jest aż 7 korzyści!

Zacznijmy od nakładania lakieru – jest to wyjątkowo proste, dzięki wygodnej szczoteczce, możemy uzyskać nieskazitelne wykończenie zupełnie jak z salonu kosmetycznego!

W lakierze Sally Hansen zawarta jest warstwa spodnia, terapia wzrostu, następnie genialny kolor inspirowany najnowszymi trendami, warstwa wierzchnia i wykończenie, które daje żelowy efekt. Wykończenie lakieru zapewnia ochronę przed odpryskiwaniem, lakier utrzymuje się na paznokciach nawet 10 dni. Wzbogacony jest również o keratynowy kompleks, dzięki czemu wzmacnia nasze paznokcie. Możemy w łatwy sposób wykonać profesjonalna stylizację paznokci w domu. Jak aplikować lakier? To mega proste malujemy pierwszą warstwę, odczekujemy 2-3 minut i nakładamy kolejną warstwę dla uzyskania idealnego krycia. Odczekajmy chwilę, aż paznokcie wyschną i gotowe 🙂 Idealnych paznokci pozazdrości wam nie jedna kobietka!

Poniżej cała gama kolorystyczna, kolory nas zachwyciły! 🙂

sally-hansen-kolory

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *